عیب های موجود در پکیج های بوتان

ایران رادیاتور

عیب هایی که توسط سرویسکاران در هنگام تعمیر پکیج بوتان با آنها مواجه می شوند و بسیاری از مشتریان با این موارد نیز مشکل دارند.

 

هشت عیب از عیوب رایج در انواع مدل های پکیج بوتان:

عیب اول: گرم نبودن آب مدار گرمایشی به اندازه دمای تعریف شده و گرم نشدن رادیاتور ها

دلایل:
پایین بودن فشار گاز.
تجمع رسوب در مبدل.
پایین بودن دمای تعریف شده برای دستگاه.
نقص در برد کنترل پکیج.
کوچک بودن قطر لوله ورودی گاز .

Continue reading

رسوب زدایی پکیج بوتان

ایران رادیاتور

جرم گیری پکیج

یکی از رایج وشایع ترین مشکلات پکیج های دیواری جمع شدن رسوب در قطعات و لوله های پکیج که به علت سختی موجود در آب مصرفی می باشد. عدم رسوب زدایی پکیج می تواند باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری یا پرداخت هزینه های سنگین برای تعمیر پکیج دیواری شود.

عده ی زیادی از مردم متاسفانه تصور می کنند که رسوب زدایی دوره ای پکیج های گرمایشی هزینه اضافی یا کاری بیهوده می باشد اما رسوب زدایی در پیکیج ها می تواند راهی برای پیش گیری از ایجاد خسارت جبران ناپذیر یا تعمیرات پکیج با هزینه ی بالا باشد.

Continue reading

رسوب گیر آبگرم کن

yzrp5

رسوب گیر

حل شدن مقدار كمي پلي فسفات در آب مانع بوجود آمدن كربناتهاي نامحلول و در نتيجه باعث جلوگيري از بوجود آمدن رسوب در سيستم مي گردد .

فسفات ها يکی از عوامل مقابله و مهار يون های آهن و سختی آب به شمار می روند. به علاوه اين مواد با تشکيل يک لايه ی نازک خنثی بر روی سطوح فلزی و ايفای نقش پوشانندگی، خوردگی فلزات را مهار می کنند .

بنابراین پلی فسفات ها سختی آب را کاهش نمیدهند بلکه مانع از تشکیل رسوبات کلسیم و منیزیم میشوند .
بلورهای ((پُلی فسفات)) را در محفظه هایی در مسير جريان آب قرار می دهند. با عبور آب از فيلتر، بلورهای پُلی فسفات به تدريج حل شده و وارد آب می شوند . در حقيقت با اين عمل، پلی فسفات ها، يون های کلسيم و منيزيم محلول را احاطه و محاصره می کنند و تمايل آنها را برای ته نشين شدن و تشکيل رسوب کلسيت کاهش می دهند.

راه اندازی شوفاز دیواری

راه اندازی شوفاژ دیواری

راه اندازی شوفاز دیواری

شوفاژهای دیواری قادرند با گرم کردن آب تا دمای پایین تر از نقطه جوش در فشار اتمسفریک، نیازهای دمایی ساختمان ها را تامین کنند.

این نیازهای دمایی می تواند شامل گرمایش هوای محیط یا آب گرم بهداشتی مصرفی باشد. با توجه به اینکه پکیج ها از سوخت گاز تغذیه می کنند و محصولات تولیدی آن ها نیز آب داغ است،

رعایت جزئیات و اصول تنظیمات در آن ها بسیار ضروری است. تنظیمات پکیج دیواری می تواند شامل نصب پکیج ، راه اندازی یا تنظیمات عملکردی سیستم باشد .

قبل از هرچیزی لازم است مطابقت دستگاه با گاز مصرفی مورد بررسی قرار گیرد.

بررسی صحت دودکشی سیستم و عدم اشتراک دودکش های چندین دستگاه (مگر در حالت های خاص)

Continue reading

ThinkstockPhotos-518461668

گروه خدماتی دما سرویس ارائه دهنده تمامی سرویس ها

خدمات پکیج های دیواری (ایران رادیاتور – بوتان) ایرانی و خارجی

با رسوب‌زدایی و سرویس پکیج به طور سالیانه می‌توانید طول عمر وسیله گرمایشی خانه خود را افزایش دهید و هزینه‌های تعمیر پکیج را به حداقل برسانید

نصب، راه اندازی و تعمیرات کلیه برند های شوفاژ دیواری در کمترین زمان ممکن

درخواست خدمات پکیج

 

موتور شیر برقی

Slider-Plumber-1-300×120

در هر لحظه فقط یکی از کنتاکتها متصل میباشد و با گردش موتور کنتاکت دیگر وصل میگردد و کنتاکت متصل، قطع میشود
ـ لازم به ذکر است که موتور همواره به یک سو گردش میکند و دو اهرم چنگکی چپ و راست عمل قطع و وصل جریان را با افتادن در شیارهای بالا و پایین چرخ دنده، انجام میدهند

Continue reading

علل و مزایای سرویس فصلی پکیج ؟

Slider-Plumber-1-300×120

در طول مدتی که شما از پکیج استفاده میکنید درحالت های مختلف چه اب گرم مصرفی وچه گرمایش برق فعال گاز فعال واب گردش دارد که گاهی نبسان برق موجب اشکال دردستگاه میشود گاهی افت فشار گاز یا کثیف شدن فیلتر گاز یا فین های دستگاه براثر گردو خاک و از همه مهمتر رسوبی که براثر گردش اب طی مدت در دستگاه قرار میگیرد که این تنها چند دلیل ساده از دلایل مختلفی هست که نیاز هست شما دستگاهتون و حداقل سالی یک بار توسط کارشناس بررسی کنید .

Continue reading

مزایای پکیج های دیواری نسب به موتور خانه ها

Slider-Plumber-1-300×120

همانطور که میدانید کم کم موتور خانه واب گرم کن جای خودش و به پکیج میدهد
دلایلی زیادی وجود دارد که باعث میشود اکثرا از پکیج برای گرمایش وگرمای اب مصرفی استفاده کنند.که دراین قسمت توضیحاتی رو خدمت شما عرض مینمائیم
اولین دلیل کم جا بودن .مصرف کمتر نسبت به موتور خانه مجزا بودن.کم هزینه تر بودن کم صدا بودن وراندمان بالا تر نسبت به موتور خانه می باشد ودرعین حال نصبت به اب گرم کن که فقط گرمایش مصرفی به ما می دهد .پکیج هم گرمایش مطلوب تر واب مصرفی گرم درعین حال بهینه تری به ما میدهد

Continue reading

Instagram
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟