رسوب زدایی پکیج بوتان

ایران رادیاتور

جرم گیری پکیج

یکی از رایج وشایع ترین مشکلات پکیج های دیواری جمع شدن رسوب در قطعات و لوله های پکیج که به علت سختی موجود در آب مصرفی می باشد. عدم رسوب زدایی پکیج می تواند باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری یا پرداخت هزینه های سنگین برای تعمیر پکیج دیواری شود.

عده ی زیادی از مردم متاسفانه تصور می کنند که رسوب زدایی دوره ای پکیج های گرمایشی هزینه اضافی یا کاری بیهوده می باشد اما رسوب زدایی در پیکیج ها می تواند راهی برای پیش گیری از ایجاد خسارت جبران ناپذیر یا تعمیرات پکیج با هزینه ی بالا باشد.

با رسوب زدایی پکیج بوتان، به افزایش باز دهی و راندمان دستگاه کمک می کنید. با صرف هزینه اندک به منظور سرویس های دوره ای از پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر آن جلوگیری کنیم. البته باید قبل از خرابی و از کاز افتادن دستگاه از وقوع ان جلوگیری کرده و نسبت به سلامت یا خراب بودن پکیج اطلاعات و آگاهی پیدا کنیم. با رسوب زدایی در پکیج بوتان و تمیز کردن دستگاه آن ظاهر پکیج زیبا می شود.

رسوب زدایی یا سرویس پکیج بوتان به دو دوره تقسیم می شود. دوره اول سرویس کامل، دوره دوم سرویس دوره ای.
سرویس کامل: در این نوع سرویس تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند و بررسی می شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می شود، اگر مدت زمان طولانی از سرویس و رسوب زدایی پکیج می گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.

سرویس دوره ای: این سرویس عموما در بازه های زمانی چندماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل می شود،

بهتراست پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید،ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیزمی توانید آن را انجام دهید.
رسوب زدایی پکیج دیواری متخصص خود را می خواهد اما اگر شما توانایی انجام چنین کاری را دارید . (با استفاده از مواد جرم گیر )

۲-روش مدرن ( با کمک پمپ رسوب گیری )

شما میتوانید با نصب فیلترهای تصفیه آب ،بر سر راه آب سرد ورودی و همچنین با استفاده از محلول محافظ در برابر رسوب، در ابتدای راه اندازی دستگاه این مشکل را تا اندازه ای برطرف کنید.

 

سوالات متدوالی که در پیرامون اسیدشویی پکیج پرسیده می شود:
قیمت پمپ اسید شویی پکیج
ساخت پمپ اسید شویی
اسید شویی پکیج با پمپ
قیمت اسید شویی پکیج
پمپ اسید شویی گرمسار
طرز ساخت پمپ اسید شویی
رسوب زدایی مبدل اصلی پکیج
قیمت پمپ اسید شویی ایرانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *